Brüel & Kjær Vibro
Brüel & Kjær
FIXTURLASER
EMS
Climats

Ohybné a pevné endoskopy

 
Všetky prieskumné sondy Adrolook sú odolné voči vode, benzínu a oleju. Sondu s kamerou je možné použiť od -20 ° C do 60 ° C. Na konci sondy sú nainštalované LED svetelný krúžok, objektív, farebný filter, obrazový / video modul. Táto oblasť nie je flexibilná a je dlhá asi 3,5 cm.


Ohybné endoskopy - Fibroskopy
Ohybné endoskopy sú k dispozícii s priemerom 0.78mm až 25mm a dĺžkou 1; 2 alebo 3 m. Sondy sú kovové alebo z PVC v prevedení flexibilné alebo semi rigidné. V špeciálnom vyhotovení sa vyrábajú sondy s kamerou so zorným uhlom 90°.
 
Pevné endoskopy - Boroskopy
Pevné endoskopy s otočným nástavcom sa jednoducho priskrutkujú na videoskop alebo sa naň pripoja pomocou predlžovacieho kábla. Tyč sondy sa môže otáčať o 360°. Okrem toho sa na tyč môžu naskrutkovať zrkadlá 35°, 45° a 55°. Štandardne sú endoskopy dodávané s priemerom 6 mm a dĺžkou 150; 300 a 450 mm. Endoskopy s iným priemerom / dĺžkou je možné objednať u výrobcu.
 
2-smerné endoskopy
Pohyblivý 2-smerný endoskop je ideálny inšpekčný nástroj pre priemyselné aplikácie. Unikátna 2-smerná technológia umožňuje snímať 180° v oboch smeroch. Táto flexibilita umožňuje vytvárať snímky v úzkych priestoroch a taktiež v mŕtvych uhloch. Pre splnenie všetkých požiadaviek sú v ponuke sondy rôznych dĺžok a priemerov - kovové alebo z PVC v prevedení flexibilné alebo rigidné s priemerom 3.9mm až 25mm a dĺžkou 1; 2 alebo 3 m. Všetky kamery sú vybavené výkonným LED pre príjem svetelných zdrojov a vysokým rozlíšením pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Sondy sú kompatibilné s videoskopmi V55N a V70000. 

2 smerné sondy

Zrkadlá
Zrkadlá sa skrutkujú na endoskopy, dodávajú sa v priemeroch 4,3; 5,5; 5,8 a 8 mm  so zorným poľom 35°, 45° alebo 55°.

 

MÁTE OTÁZKY?

Ponúkame Vám možnosť poslať nám otázky, pripomienky, cenový dopyt, želania, návrhy, atď.

Aby sme Vám mohli čo najrýchlejšie vyjsť v ústrety, prosíme aby ste vyplnili Vaše kontaktné údaje. Ďakujeme.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vášho dopytu (účel spracovania osobných údajov klientov - predzmluvných a zmluvných vzťahov).
(viď. Politika informovanosti dotknutých osôb)