Brüel & Kjær Vibro
Brüel & Kjær
FIXTURLASER
EMS
Climats

Potrubné kamery


40 a 50 mm sonda
 
Potrubný kamerový systém sa skladá zo sondy s priemerom 40mm alebo 50mm, 60m optického vlákna s navádzačom, navíjača vlákna a riadiacej jednotky s veľkým displejom. Potrubný kamerový systém Adrolook je ideálny pre inšpekciu potrubí, najmä odpadových a kanalizačných potrubí, ale aj šácht a káblových kanálov. 
 
Systém je vybavený meračom dĺžky, takže užívateľ kedykoľvek vie, koľko kábla už bolo zavedeného do potrubia. Sondu je tiež možné vybaviť vstavaným vysielačom, takže sa dá presne lokalizovať v kontrolovanej oblasti.
 
Objektív optického kábla je vybavený samonivelačnou kamerou. Preto ostane obraz vždy rovnako orientovaný, čo uľahčuje obsluhe orientáciu v potrubí a presnú identifikáciu kontrolovaných oblastí. 

 Potrubné kamery
 
20 a 25 mm sonda
 
Táto sonda je ideálna pre aplikácie a osvietenie veľkých plôch / objektov, kde sa vyžaduje mimoriadne silný zdroj svetla, pričom nie je rozhodujúci priemer sondy. Napríklad sa jedná o stromové dutiny, vtáčie hniezda, netopierie hniezda, v priemysle väčšie rúrky, inšpekcie potrubia, šachty, odhad škôd v oblasti nehnuteľností, sanácia starých stavieb, atď. Sonda pozostáva z kamery s vonkajším priemerom 20 mm alebo 25 mm a optického kábla dĺžky 10; 15 alebo 20 metrov s káblovým bubnom. Iné dĺžky kábla na vyžiadanie.

MÁTE OTÁZKY?

Ponúkame Vám možnosť poslať nám otázky, pripomienky, cenový dopyt, želania, návrhy, atď.

Aby sme Vám mohli čo najrýchlejšie vyjsť v ústrety, prosíme aby ste vyplnili Vaše kontaktné údaje. Ďakujeme.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vášho dopytu (účel spracovania osobných údajov klientov - predzmluvných a zmluvných vzťahov).
(viď. Politika informovanosti dotknutých osôb)