Brüel & Kjær Vibro
Brüel & Kjær
FIXTURLASER
EMS
Climats

Videoskopy


   Adrolook Argus Eye

Ergonomický dizajn umožňuje užívateľovi pracovať s jednou rukou. Brilantný 3,5" farebný displej s rozlíšením HD je okrem iného ideálny pre prácu na priamom slnečnom svetle. Dobíjacia lítium-iónová batéria zabezpečí dostatok energie. 
Vďaka nízkej hmotnosti, iba 500 g vrátane batérie, je Adrolook Argus Eye dokonalým spoločníkom pre každého technika. Kontroly musia byť často vykonávané v ťažkých podmienkach, Argus Eye odoláva dažďu, piesku a prachu a zodpovedá IP55. Obrázky a videá je možné jednoducho uložiť na pamäťovej karte a potom analyzovať na počítači.
 
    Adrolook Argus Eye


   V55N
Adrolook V55N je videoskop najvyššej triedy. 3,5" farebný displej poskytuje brilantný obraz, ergonomický tvar v kombinácií s klávesnicou umožňuje jednoduché ovládanie prístroja. Farebné obrázky a video sekvencie sa ukladajú priamo v prístroji na SD kartu. Obrázky a videá je možné buď prezrieť na LCD displeji alebo ich preniesť cez USB port alebo pamäťovú kartu na PC. Prístroj je tiež možné pripojiť cez USB k PC a sledovať zábery sondy v reálnom čase na monitore PC. Prieskumné sondy sú k dispozícii s priemerom 3.9mm, 4.3mm, 5,5mm, 5.8mm,   6mm, 8mm, 10mm a 25mm, v závislosti na požiadavkách aplikácie.
     V55N

 
   X55100
Vysoko kvalitný video endoskop X55100 sa vyznačuje jednoduchým použitím a ergonomickým tvarom.  3,5" farebný LCD displej umožňuje jednoznačnú identifikáciu  snímaného bodu. Prieskumné sondy sú k dispozícii s priemerom 3.9mm, 4.3mm, 5,5mm, 5.8mm, 6mm, 8mm, 10mm a 25mm, v závislosti na požiadavkách aplikácie.

   V70000
Videoskop najvyššej série. 7" (17,78 cm) farebný displej poskytuje veľký obraz s vysokým rozlíšením, jednoduchú obsluhu v kombinácii s dlhou životnosťou batérie. Farebné obrázky a video sekvencie sa ukladajú priamo v prístroji na mikro SD kartu. Obrázky a videá je možné buď prezrieť na LCD displeji alebo ich preniesť cez USB port alebo pamäťovú kartu na PC. Prístroj je tiež možné pripojiť cez USB k PC a sledovať zábery sondy v reálnom čase na monitore PC. K tomuto zariadeniu je možné pripojiť všetky prieskumné sondy, optické endoskopy a potrubné kamery Adrolook.

    V70000


   USB Endoskop
USB endoskop Adrolook sa pripája priamo k počítaču alebo notebooku cez USB rozhranie. Fotografie sa ukladajú do počítača pomocou dodaného softvéru. Na USB Endoskop je možné pripojiť všetky prieskumné káble a sondy.  Prieskumné sondy sú k dispozícii v rôznych dĺžkach s priemermi 3,9mm, 4,3mm, 5,5mm, 6mm, 8mm, 10mm a 25 mm. Zariadenie je ideálne pre analýzu spaľovacích motorov, skúšanie materiálov, technické inšpekcie, atď.  Podporované pre OS Windows XP / Vista / Windows 7.
 

MÁTE OTÁZKY?

Ponúkame Vám možnosť poslať nám otázky, pripomienky, cenový dopyt, želania, návrhy, atď.

Aby sme Vám mohli čo najrýchlejšie vyjsť v ústrety, prosíme aby ste vyplnili Vaše kontaktné údaje. Ďakujeme.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vášho dopytu (účel spracovania osobných údajov klientov - predzmluvných a zmluvných vzťahov).
(viď. Politika informovanosti dotknutých osôb)