Brüel & Kjær Vibro
Brüel & Kjær
HBM na lýmec
FIXTURLASER
Climats

Snímače, kalibrátory 

Firma a produkty Dytran sa stali v roku 2023 súčasťou spoločnosti HBK (Hottinger Brüel & Kjær)  a my sme radi, že môžeme okrem snímačov vibrácií Brüel & Kjaer ponúknuť aj snímačovú techniku Dytran, ktorá svojím výberom a prevedením patrí k tomu najlepšiemu. 
Spoločnosť Dytran je popredným výrobcom senzorov, akcelerometrov a súvisiacej elektroniky na meranie dynamickej sily, tlaku a vibrácií. Dytran patrí medzi výrobcov s najväčším produktovým portfóliom a navyše ponúka možnosti zákazníckych úprav a prispôsobenie techniky podľa špecifických požiadaviek. Dytran sa špecializuje na návrhy jednoosých a trojosých IEPE akcelerometrov, nábojových snímačov pre veľmi vysoké teploty, rázových snímačov, kapacitných snímačov MEMS, tlakových snímačov a snímačov pre digitálne zbernice.
Spoločnosť Dytran existuje v testovacej a meracej komunite už viac ako 40 rokov a vybudovala si povesť dôveryhodného výrobcu veľmi kvalitných riešení pre dynamické testovanie.Venuje sa poskytovaniu výnimočných služieb zákazníkom a dodáva riešenia aj pre najnáročnejšie aplikácie.

Akcelerometre. Široká škála špičkových snímačov zrýchlenia vibrácií - od miniatúrnych verzií po robustné priemyselné prevedenia, ktoré umožnia vždy vybrať správny snímač pre konkrétne potreby a požiadavky.


Snímače sily. Snímače určené na monitorovanie a meranie dynamických síl sú k dispozícii v rôznych prevedeniach pre použitie v rôznych odvetviach a ponúkajú nekompromisné technické parametre.Snímače tlaku. Snímače na meranie dynamických tlakových javov nachádzajú uplatnenie v mnohých priemyselných aplikáciách a sú osvedčeným riešením vďaka kvalitnému prevedeniu a rôznym konfiguráciám.

Rázové kladivká. Skvelé nástroje pre modálne a štrukturálne skúšky a testovania. Precízne prevedenie a presná kontrola sily umožňujú vykonávanie detailných analýz a získavanie dôležitých informácií o dynamických vlastnostiach testovaných objektov.


Káble. Rozsiahla ponuka káblov rôzneho prevedenia pre spoľahlivý prenos signálu. Káble sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré minimalizujú rušenie a zaisťujú vysokú presnosť merania.


Príslušenstvo. Veľké množstvo doplnkov k snímačovej technike v podobe adaptérov, redukcií, montážnych, utesňovacích alebo izolačných prvkov a pod. zaistí dosiahnutie optimálnych výsledkov a zvýšenie efektivity meracieho systému.

Dataloggery. Kompaktné a ľahké jednotky ponúkajú inovatívne a nákladovo efektívne riešenie na zber a záznam kritických údajov o vibráciách v rôznych oblastiach. Interné akcelerometre eliminujú potrebu externých káblov a zložité úpravy signálu.


Elektronika. Komponenty meracieho systému, ktoré slúžia na úpravy signálov, napájanie snímačov, prevody veličín a pod. Vďaka precíznemu prevedeniu zaistia bezchybné výsledky.Kalibrácia vibrácií, metrologická nadväznosť


Kalibračný budič typu 4294
je vysokopresný, kryštálom riadený referenčný zdroj vibrácií so zrýchlením 10 m/s2.
 


Snímače vibrácií

Používajú sa na meranie zrýchlenia, rýchlosti alebo výchylky mechanického kmitania. Brüel & Kjaer ponúka široký rozsah snímačov pre najrozličnejšie aplikácie a s rôznym princípom merania.
 

 

Meracie mikrofóny

Mikrofóny Brüel & Kjaer sa vyrábajú v bezprašnom prostredí a umožňujú presné meranie zvuku v infrazvukovom, počuteľnom a ultrazvukovom pásme. K dispozícii sú rôzne prevedenia pre celý rozsah aplikácií.

Mikrofón Brüel & Kjaer 4160 je súčasťou primárneho etalónu Slovenskej republiky. Patentovaný plošný mikrofón umožňuje vykonať akustické merania na povrchu objektu. Unikátny multipolový mikrofón možno použiť pre každé zvukové pole.

MÁTE OTÁZKY?

Ponúkame Vám možnosť poslať nám otázky, pripomienky, cenový dopyt, želania, návrhy, atď.

Aby sme Vám mohli čo najrýchlejšie vyjsť v ústrety, prosíme aby ste vyplnili Vaše kontaktné údaje. Ďakujeme.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vášho dopytu (účel spracovania osobných údajov klientov - predzmluvných a zmluvných vzťahov).
(viď. Politika informovanosti dotknutých osôb)