Brüel & Kjær Vibro
Brüel & Kjær
HBM na lýmec
FIXTURLASER
Climats

Akcia! Vymeňte starý zvukomer za nový!

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť vymeniť si svoj súčasný, starý zvukomer za jeden z najvýkonnejších a najflexibilnejších prístrojov:

V rámci tejto kampane si môžete vybrať:
  • buď analyzátor hluku HBK 2255 so zľavou 750€
  • alebo analyzátor hluku B&K 2245 so zľavou 500€

Oba prístroje sú typovo schválené v SR!!!
Akcia platí do konca roka 2024!
Ponuka platí aj pre zvukomery triedy 1 inej značky ako Brüel & Kjaer.
  

Ak vlastníte starý zodpovedajúci zvukomer značky Brüel & Kjær typu 2250 alebo 2270, vykonáme migráciu niektorých z vašich existujúcich softvérových licencií na podobné riešenia pre váš nový prístroj a to bezplatne.
 
Váš nový zvukomer čaká iba na Vás

Zvukomer B&K 2245 – Kompletné riešenie merania zvuku triedy 1 navrhnuté pre jednoduchšie potreby. Prístroje sa dodávajú s aplikáciami prispôsobenými úlohám pre váš mobil a PC, pričom každá je špeciálne navrhnutá pre vašu prácu. Aplikácie si môžete vybrať od klasického použitia, merania a kontroly hluku výfukových plynov, hluku prostredia, hluku na pracovisku, až po priemyselnú kontrolu kvality a vývoj.
Viac tu....
 
Zvukomer HBK 2255 – Pokročilý, jednokanálový zvukomer triedy 1. Je navrhnutý pre používateľov s rôznymi zložitejšími pracovným úkonmi. Možno sa spoľahnúť, že svoju prácu vykoná efektívne a s maximálnou istotou. Vyvinuté špeciálne pre akúkoľvek úlohu merania zvuku od hodnotenia environmentálneho hluku až po testovanie zvukovej izolácie.
Viac tu....
 
Uplatnite si svoju ponuku na výmenu
Jednoducho vyplňte náš kontaktný formulár alebo sa snami spojte prostredníctvom našich kontaktov.
Výška zľavy závisí od vášho výberu:
  • Zľava 750 EUR pri výmene starého prístroja za HBK 2255
  • Zľava 500 EUR  pri výmene starého prístroja za B&K 2245
  • Bezplatná migrácia licencií len pri vrátení prístroja typu B&K2250/2270


 
Táto ponuka nemá žiadnu hotovostnú alternatívu. Ponuku nie je možné použiť v spojení s inou ponukou. Ponuka neplatí pre ďalšie vybavenie prístroja. Starý prístroj musí byť vrátený spoločnosti Hottinger Brüel & Kjær do 30 dní. Ponuka na výmenu platí len vtedy, keď zákazník súhlasí s podmienkami výmeny podľa propagačných kritérií. V prípade, keď nebude predložený starý prístroj na výmenu, budeme účtovať plnú cenu za novú položku. Ak chcete získať ďalšie informácie o tejto ponuke, obráťte sa na nás na uvedených kontaktoch.

MÁTE OTÁZKY?

Ponúkame Vám možnosť poslať nám otázky, pripomienky, cenový dopyt, želania, návrhy, atď.

Aby sme Vám mohli čo najrýchlejšie vyjsť v ústrety, prosíme aby ste vyplnili Vaše kontaktné údaje. Ďakujeme.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vášho dopytu (účel spracovania osobných údajov klientov - predzmluvných a zmluvných vzťahov).
(viď. Politika informovanosti dotknutých osôb)