Brüel & Kjær Vibro
Brüel & Kjær
HBM na lýmec
FIXTURLASER
Climats

Softvér BK Connect. Pracuje presne ako Vy!


 
Nový softvér pre hluk a vibrácie BK Connect je navrhnutý pre konkrétne pracovné postupy a úlohy používateľov.
Táto užívateľsky orientovaná platforma plná inovatívnych funkcií zjednodušuje celý proces testovania.
Pomáha vykonávať prácu precíznejšie, flexibilnejšie a zároveň znižovať riziko chýb.

KONFIGUROVATEĽNÝ
Možnosť prispôsobenia postupov užívateľa pre maximálnu efektivitu. Flexibilné nastavenie BK Connect znamená, že môže byť nakonfigurovaný tak, aby vyhovoval vašim potrebám a spôsobu práce, čo vám umožní zefektívniť proces testovania a analýzy.
 
INTUITÍVNY
Jednoduché a intuitívne užívateľské rozhranie BK Connect uľahčuje navigáciu medzi úlohami. Vďaka tomu je možné platformu jednoducho ovládať, čo zabezpečí menej úkonov a úsporu času stráveného pri spracovaní úloh.
 
INTEGROVANÝ
BK Connect eliminuje prenosy údajov medzi viacerými systémami, ktoré bývajú náročné s vysokým rizikom chybovosti, pretože integruje funkcie a analýzy, ktoré potrebujete v rovnakom systéme.
 
OTVORENÝ
BK Connect je kompatibilný s údajmi z popredných systémov na meranie a analýzu zvuku a vibrácií. Poskytuje tiež otvorené programovacie rozhranie API, ktoré podporuje aplikácie tretích strán a integráciu s riadiacimi systémami skúšobných stolíc.
 
SPOĽAHLIVÝ
Výnimočný dátový manažment BK Connect Vám poskytne širší prehľad, čo zabezpečí väčšiu istotu pri rozhodovaniach. Môžete sa spoľahnúť, že údaje budú presné, dobre usporiadané a zdokumentované, a zároveň môžete dokonale využívať metadáta (informácie o meraniach).


Dôležité odkazy:


 

MÁTE OTÁZKY?

Ponúkame Vám možnosť poslať nám otázky, pripomienky, cenový dopyt, želania, návrhy, atď.

Aby sme Vám mohli čo najrýchlejšie vyjsť v ústrety, prosíme aby ste vyplnili Vaše kontaktné údaje. Ďakujeme.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vášho dopytu (účel spracovania osobných údajov klientov - predzmluvných a zmluvných vzťahov).
(viď. Politika informovanosti dotknutých osôb)