Brüel & Kjær Vibro
Brüel & Kjær
FIXTURLASER
Climats

Prístroje Fixturlaser


FIXTURLASER NXA ULTIMATE

 

Praktický merací nástroj pre optimálne prevádzkové podmienky. Kombináciou funkcií pre nastavenie súosovosti hriadeľov a geometrických aplikácií zabezpečíte prevádzkový stav vášho strojového zariadenia, či už sa jedná o pravidelné kontroly alebo inštaláciu nových strojov.

Fixturlaser NXA Ultimate                Meranie geometrie
 
 

FIXTURLASER NXA PRO

Fixturlaser NXA Pro si kladie za cieľ poskytnúť užívateľovi rýchle a jednoduché ovládanie, ako aj prístup k pokročilým funkciám a ovládacím prvkom, a pravdepodobne
najlepším systémom riadenia spotreby energie na trhu.

Fixturlaser NXA Pro                       Meranie kruhovitosti

 


FIXTURLASER EVO
 
Nový laserový prístroj pre nastavenie súosovosti hriadeľov, Fixturlaser EVO, je jednoduchosť vo vašich rukách. Ide o produkt bez zbytočných funkcií, ktorý ostáva verný základným hodnotám Fixturlaser: jednoduchosť, užívateľská prívetivosť a inovácia.
Fixturlaser EVO                

 

 

FIXTURLASER GO PRO
 
Fixturlaser vyvinul adaptívne užívateľské rozhranie, tj. rozhranie, ktoré vám vlastne napovedá, čo máte robiť na základe výsledkov merania. Žiadne strata času sa v živote špičkového údržbára rovná používaniu produktu ako je Fixturlaser GO Pro.
Fixturlaser GO Pro


 

FIXTURLASER GO BASIC
 
Nastavenie súosovosti hriadeľov s Fixturlaser GO Basic priaznivo ovplyvní váš rozpočet. Je dobre zdokumentované, že vykonávaním nastavenia súosovosti hriadeľov sa znižujú prestoje, predlžuje sa doba životnosti stroja, a rovnako sa znižuje opotrebenie strojových komponentov.
Fixturlaser GO Basic

 

 

 

FIXTURLASER ECO 

Systém Fixturlaser ECO je vstupný systém pre nastavenie súosovosti hriadeľov. Bezdrôtové senzory, 4" farebný display, nabíjateľné batérie a krytie IP65. Fixturlaser ECO je vysokokvalitný systém, ktorý sa veľmi jednoducho používa.

Fixturlaser ECO 
 

Prehľad funkcií prístrojov FIXTURLASER

 

 

MÁTE OTÁZKY?

Ponúkame Vám možnosť poslať nám otázky, pripomienky, cenový dopyt, želania, návrhy, atď.

Aby sme Vám mohli čo najrýchlejšie vyjsť v ústrety, prosíme aby ste vyplnili Vaše kontaktné údaje. Ďakujeme.