Brüel & Kjær Vibro
Brüel & Kjær
HBM na lýmec
FIXTURLASER
Climats

Prístroje Fixturlaser

                       
                                Prehľad funkcií systémov FIXTURLASER


 


AT-400 NOVINKA!

Spoľahnite sa na Acoem AT-400 s jeho robustnými dvojosovými snímačmi a bezkonkurenčnou všestrannosťou. Presné meranie s revolučnými detektormi DualXL PSD. Meranie Dual Sweep zaručuje dokonalé nastavenie súosovosti.  

Brožúra AT-400   Dátový list AT-400           


 


AT-300 NOVINKA!

Vitajte v budúcnosti technológie laserového merania s Acoem AT-300, digitálnym líniovým laserovým systémom novej generácie, navrhnutým pre výnimočný výkon. Špičková technológia zaisťuje rýchle a presné výsledky.

Dátový list AT-300           

 
 


AT-200

Špičkové riešenie pre presné nastavenie súosovosti hriadeľov. Systém založený na aplikáciách umožňuje nastavenie súosovosti hriadeľov horizontálne a vertikálne uložených strojov. Aplikácie sú vyvinuté pre zariadenia Android / iOS. 

Brožúra AT-200   Dátový list AT-200           

 

 


AT-100

Cenovo dostupný základný nástroj na nastavenie súosovosti hriadeľov. Systém založený na aplikáciách umožňuje nastavenie súosovosti hriadeľov horizontálne uložených strojov. Aplikácie sú vyvinuté pre zariadenia Android / iOS. 

Brožúra AT-100   Dátový list AT-100           


 

 


FIXTURLASER NXA 

Špičkový merací nástroj pre optimálne prevádzkové podmienky. Kombináciou funkcií pre nastavenie súosovosti hriadeľov                        a geometrických aplikácií zabezpečíte prevádzkový stav vášho strojového zariadenia, či už sa jedná o pravidelné kontroly alebo inštaláciu nových strojov.


Fixturlaser NXA    Geometrické merania    Meranie kruhovitosti          Meranie dynamických pohybov            Elektronická vodováha      
                                                                    Nastavenie súosovosti pre stroje s kardanovým hriadeľom                                                                                                         

 


FIXTURLASER EVO

Systém s dotykovou obrazovkou pre nastavenie súosovosti hriadeľov Fixturlaser EVO s jednoduchým ovládaním. Ide o produkt bez zbytočných funkcií, ktorý ostáva verný základným hodnotám Fixturlaser: jednoduchosť, užívateľská prívetivosť a inovácia.

Fixturlaser EVO              


  

FIXTURLASER ECO

Systém Fixturlaser ECO je jednoduchý systém pre nastavenie súosovosti hriadeľov. Bezdrôtové senzory, 4" farebný display, nabíjateľné batérie a krytie IP65. Fixturlaser ECO je vysokokvalitný systém, ktorý sa veľmi jednoducho používa. 

Fixturlaser ECO 

 
 


FIXTURLASER EXO

ATEX certifikovaný systém pre nastavenie súosovosti hriadeľov horizontálne a vertikálne uložených strojov. Ide o produkt bez zbytočných funkcií, ktorý ostáva verný základným hodnotám Fixturlaser: jednoduchosť, užívateľská prívetivosť a inovácia.

Fixturlaser EXO              


  


RT-300     

Systém založený na aplikáciách umožňuje okrem nastavenia súosovosti hriadeľov horizontálne a vertikálne uložených strojov, aj automatizovanú diagnostiku stavu stroja pomocou patentovaného softvéru Accurex™. Aplikácie sú vyvinuté pre zariadenia Android / iOS.

RT-300         

                                                                    

  

   

MÁTE OTÁZKY?

Ponúkame Vám možnosť poslať nám otázky, pripomienky, cenový dopyt, želania, návrhy, atď.

Aby sme Vám mohli čo najrýchlejšie vyjsť v ústrety, prosíme aby ste vyplnili Vaše kontaktné údaje. Ďakujeme.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vášho dopytu (účel spracovania osobných údajov klientov - predzmluvných a zmluvných vzťahov).
(viď. Politika informovanosti dotknutých osôb)