Brüel & Kjær Vibro
Brüel & Kjær
HBM na lýmec
FIXTURLASER
Climats

Klíma komory so zmenou teploty prostredia


 
Široká škála klíma komôr umožňuje vykonávať klimatické testy v teplotnom rozmedzí od -90 °C do + 250 °C. Testovacie objemy od 55 litrov až do viac ako 100 000 litrov. V ponuke sú okrem štandardne vyrábaných komôr aj komory na mieru.

EXCAL

EXCAL predstavuje odborné znalosti Climats v 8 štandardných klíma komorách. Kombináciou štandardného príslušenstva a meracích prístrojov môžete optimalizovať vašu skúšobnú komoru. Objavte túto skúšobnú komoru pre rôzne typy meraní: extrémne teploty (model T): od -90 °C do + 250 °C; vlhkostné testy (model H): relatívna vlhkosť od 10% do 98% (pri teplotách od + 10 °C do + 90 °C).

EXCAL

TM - stolové
Stolové TM klíma komory umožňujú veľmi rýchlo meniť teplotu s cieľom odhaliť prípadné závady výrobku, resp. určiť jeho životnosť. Môžu byť použité v akejkoľvek fáze vývoja produktu, od výskumu až po výrobu. Obzvlášť žiadané sú tieto komory pri kontrole kvality, kvôli jednoduchej reprodukovateľnosti skúšok. Sebestačnosť v prevádzke (postačuje elektrická zásuvka) a rozmery poskytujú týmto skúšobným komorám veľkú mobilitu. Môžu byť inštalované na stole, na laboratórnej lavici, alebo na vozíku (voliteľné príslušenstvo). Modely majú objem 55 a 80 litrov. Teplota od -65 °C do + 150 °C (+ 200 °C).
TM 


EE - s dvojitými dverami

Dvojitá klíma komora bez stredového stĺpika umožňuje nakladať výrobky s veľkou šírkou (nárazník, prístrojová doska, atď.) Teplotný rozsah od - 70 °C do + 150 °C.


EE 1,6 m3         EE 2,5 m3     G - viac ako 3m3, pevná konštrukcia

Tieto komory, vyrábané podľa prísnych špecifikácií, sú vybavené testovacími objemami špeciálne určenými pre vzorky veľkých rozmerov. Objemy sú optimalizované v závislosti na geometrii a hmotnosti testovaného produktu. Objemy od 3 do 100 m³. Teplota od -70 °C do + 150 °C.


G 3,15 m3               G 6 m3               G 13,75 m3          G kruhová  26 m


CM - viac ako 3m3, modulárna konštrukcia

Tieto komory, vyrábané podľa prísnych špecifikácií, sú vybavené testovacími objemami špeciálne určenými pre vzorky veľkých rozmerov. Objemy sú optimalizované v závislosti na geometrii a hmotnosti testovaného produktu. Komory sú predmontované v našej továrni a jednotlivé prvky sú poskladané priamo u zákazníka. Adaptabilita našich komôr umožňuje splniť požiadavky zákazníka na priestor bez zásahu do aktuálnej dispozície (dverový priechod, dielenská demontáž).Objemy od 8 do 100 m³. Teplota od -70 °C do + 80 °C.

                                                CM 9m3               CM 11m3             CM 25m3 

 

MÁTE OTÁZKY?

Ponúkame Vám možnosť poslať nám otázky, pripomienky, cenový dopyt, želania, návrhy, atď.

Aby sme Vám mohli čo najrýchlejšie vyjsť v ústrety, prosíme aby ste vyplnili Vaše kontaktné údaje. Ďakujeme.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vášho dopytu (účel spracovania osobných údajov klientov - predzmluvných a zmluvných vzťahov).
(viď. Politika informovanosti dotknutých osôb)