Brüel & Kjær Vibro
Brüel & Kjær
HBM na lýmec
FIXTURLASER
Climats

Meranie hluku a vibrácií

Brüel & Kjaer so svojou vyše 75-ročnou tradíciou má vedúce postavenie v oblasti merania hluku a vibrácií. Poskytuje kompletný rozsah výrobkov pre celý merací reťazec od snímačov, predzosilňovačov, vyhodnocovacích zariadení až po softvér a tvorbu protokolu, vrátane kompletného sortimentu prenosných zvukomerov, analyzátorov, systémov, servisných produktov a riešení šitých na mieru.
 

Nižšie nájdete široké portfólio našich produktov:


Zvukomery a vibromery
Ručné analyzátory Brüel & Kjaer s presnosťou merania triedy 1 sú inovatívne a ľahko ovládateľné prístroje na meranie a analýzu zvuku a vibrácií.  Zodpovedajú národným a medzinárodným štandardom. Naša ponuka doplnkového príslušenstva a služieb vám poskytne kompletné riešenie aké práve potrebujete.
Čítajte viac...


Hlukový dozimeter typu 4448
Jedná sa o malý a robustný prístroj určený na meranie osobnej hlukovej expozície. Vykonáva meranie hlukovej dávky jednej osoby počas pracovného dňa a poskytuje užitočné funkcie, ktoré zefektívňujú jeho použitie pri ochrane sluchu. Typ 4448 je jediný hlukový dozimeter na Slovensku s typovou skúškou! Čítajte viac...


Nový softvér BK Connect. Pracuje presne ako Vy!
Nový softvér pre hluk a vibrácie BK Connect je navrhnutý pre konkrétne pracovné postupy a úlohy používateľov.
Táto užívateľsky orientovaná platforma plná inovatívnych funkcií zjednodušuje celý proces testovania.
Pomáha vykonávať prácu precíznejšie, flexibilnejšie a zároveň znižovať riziko chýb. Čítajte viac...

Applety BK Connect
Applety BK Connect sú užívateľsky orientované a samostatné riešenia navrhnuté na vykonávanie špecifických úloh. Vytvárajú sa pomocou podmnožín zo všetkých aplikácií BK Connect. Poskytnú Vám výkon a výhodu novej platformy BK Connect, pričom platíte iba za nástroj, ktorý naozaj potrebujete. Čítajte viac...

 
            
 

MÁTE OTÁZKY?

Ponúkame Vám možnosť poslať nám otázky, pripomienky, cenový dopyt, želania, návrhy, atď.

Aby sme Vám mohli čo najrýchlejšie vyjsť v ústrety, prosíme aby ste vyplnili Vaše kontaktné údaje. Ďakujeme.

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vášho dopytu (účel spracovania osobných údajov klientov - predzmluvných a zmluvných vzťahov).
(viď. Politika informovanosti dotknutých osôb)